Náš tým...

Nevíme, jak to máte Vy, ale mezi nejkrásnější vzpomínky z našeho dětství patří chvíle prožité s babičkou. Bohužel to, co bylo dříve naprostou samozřejmostí, se stává v dnešní době velkou vzácností. Myslíme tím pospolitost všech rodinných generací, kdy spolu žily, případně spolu byly v častém kontaktu prarodiče, rodiče i děti. A je to velká škoda, protože je to velké obohacení pro všechny strany. O vzájemné výpomoci ani nemluvíme. 

 
Také Vašim dětem i Vám chybí babička? Ať už je to z jakéhokoliv důvodu? Chcete dopřát svým dětem kontakt se starší generací? Nebo jednoduše chcete svěřit své dítě do rukou ženy, která již v životě ví, co a jak a s výchovou dětí má bohaté zkušenosti?
 
Naše babičky pro Vás velice pečlivě vybíráme. Jsme také matky a víme dobře, co je pro Vás důležité. Babičky na hlídání pro Vás vybíráme, jako bychom je vybíraly pro vlastní děti. 
 
Uchazečky u nás prochází  důkladným výběrovým řízením. Samozřejmostí je osobní pohovor. Všechny paní musí doložit čistý trestní rejstřík, zdravotní osvědčení o způsobilosti práce s dětmi, doklady o dosaženém vzdělání a především reference.Přednostně zaměstnáváme ženy se zdravotním či pedagogickým vzděláním. Praxe s dětmi je nutná.  
 
Na základě Vašich přesných požadavků vybereme pro Vás tu nejvhodnější, kterou Vaší rodině představíme.  Věříme, že vzájemné sympatie budou na obou stranách, ale samozřejmě se může stát, že si z nějakého důvodu nesednete. V tom není problém, vybere jinou. Pokud je to časově možné, vždy se snažíme, aby se šla babička do rodiny představit ještě před začátkem samotného hlídání. 
 
Pro podrobné informace nás kontaktujte
 
KONKRÉTNÍ PROFILY NALEZNETE ZDE
(respektujeme přání nebýt prezentován veřejně, proto zde nenajdete všechny z našeho týmu)