Profily našich babiček...

/album/profily-nasich-babicek/babicka-zuzana-jpg/ Babička ZUZANA - má tři děti, zkušenost s dětmi jako učitelka ZŠ. Dělala vedoucí na táborech a vedla různé kurzy. Děti hlídala také v zahraničí.Mezi její zájmy patří sport, příroda, vaření a dělá instruktorku lyžování. /album/profily-nasich-babicek/babicka-jitka-jpg/ JITKA - je matkou 2 synů a má 4 vnoučata, kterým se ráda a pravidelně věnuje. Vystudovala jazyky, ale 35 let pracovala jako účetní na UK.Je nekuřačka.Jelikož hraje na housle, může v této oblasti i děti doučovat. Mezi její záliby patří zahrádka, divadlo.
/album/profily-nasich-babicek/babicka-marie-ii-jpg/ MARIE- usměvavá babička, která má celoživotní zkušenosti s dětmi. Vystudovala zdravotní školu. Za svůj život pracovala v kojeneckém ústavu, v jeslích, v porodnici, ozdravovně i dětském domově. Má kurz první pomoci, studuje univerzitu třetího věku. /album/profily-nasich-babicek/babicka-marta-jpg/ Babička Marta -10 let jsem jezdila na dětské tábory jako vedoucí.Také jsem vedla kurzy plavání, kde jsem absolvovala kurz první pomoci.Mám také praxi s hlídáním dětí svých přátel a v rámci rodiny. Jsem nekuřačka. Mám ráda cestování, křížovky, přírodu
/album/profily-nasich-babicek/babi-hanka-foto-jpg/ Babička HANKA - vychovala dvě děti a má dvě vnučky, kterým se ráda věnuje. Ovládá anglický a ruský jazyk, má kurz první pomoci. Pracovala 15 let jako referentka, nyní je již v důchodu. Je nekuřačka a velmi ráda sportuje, čte a věnuje se ručním pracím. /album/profily-nasich-babicek/babi-jana-h-jpg/ Babička JANA H.- velmi aktivní babička, která vychovala dvě děti. Má středoškolské vzdělání a dlouhé roky podnikala. Nyní je již v důchodu, který tráví velmi aktivně, především sportem. Je nekuřačka a odborník na doprovody dětí na kroužky :)
/album/profily-nasich-babicek/a2015-09-30-18-41-31-1-jpg/ INGRID - vystudovala Management zdravotních a sociálních služeb.Pracovala jako učitelka ZŠ, jezdila s dětmi na letní tábory a hlídala také soukromě v rodinách.Má dvě děti, umí NJ, AJ, RUS. Má kurz první pomoci, je nekuřačka. /album/profily-nasich-babicek/tomeckova-foto-jpg/ JITKA - Má 2 děti a 1 vnouče. Vystudovala ekonomii a v současné době podniká. Zkušenosti s hlídáním má ze zahraničí, kde soukromě hlídala.Dále hlídala v dětském koutku. Je nekuřačka, hovoří anglicky a rusky. Mezi její zájmy patří psaní, kultura, hudba.
/album/profily-nasich-babicek/foto-brasikova-katerina-jpg/ KATKA - vystudovala ekonomii a momentálně podniká jako účetní a realitní makléřka. Protože miluje děti, ale sama není babičkou, ráda věnuje svůj volný čas právě hlídání dětí. Je nekuřačka a mezi její zájmy patří četba, příroda a péče o děti. /album/profily-nasich-babicek/dolezalova-jana-foto-jpg/ JANA D.- Má dvě děti a tři vnoučata, je nekuřačka. Pracovala dlouhá léta v personalistice, ale nyní je již v důchodu.Praxi s hlídáním dětí má přes naši agenturu, kde zajišťuje pravidelné hlídání. Mezi její zájmy patří lyže, zahrada a křížovky
/album/profily-nasich-babicek/kratka-jpg/ DAGMAR K.- má dvě děti a je nekuřačka. Vystudovala ekonomii, před odchodem do důchodu pracovala na finančním úřadě. Praxi s hlídáním dětí má hlavně od vlastních vnoučat a pravidelně hlídá v jedné rodině. Ráda sportuje a cestuje. /album/profily-nasich-babicek/adamovicova-foto-jpg/ HELENA -má 2 děti a celkem 7 vnoučat,kterým se ráda věnuje.Kromě praxe z rodiny hlídala i přes agenturu, kde pečovala o děti od několika měsíců do 6ti let. Je nekuřačka a vždy v dobré náladě. Celý život pracovala v knihkupectví a četba je její koníček.
1 | 2 | 3 | 4 >>