Profily našich babiček...

/album/profily-nasich-babicek/foto-eva-jpg/ EVA - má dvě děti. Protože jí chybí kontakt s menšími dětmi, rozhodla se spojit svoji práci taxikářky s hlídáním dětí. Je nekuřačka, nebojí se rozvážet děti také autem na kroužky apod. Její největší koníček je čtení a malování keramiky. /album/profily-nasich-babicek/foto-jitka-lipovska-jpg/ JITKA L - Má dvě dcery a 3 vnoučata, kterým se pravidelně věnuje. Vystudovala fyzioterapii a tomuto oboru se věnovala v Domově seniorů, také pracovala v rehabilitačním středisku. Roky jezdila na dětské tábory jako zdravotník.Její zájmy - jóga, cestování
/album/profily-nasich-babicek/foto-kristyna-m-jpg/ KRISTÝNA- vystudovala francouzské gymnázium a nyní studuje VŠ.Dlouhodobě jezdila na dětské tábory, kde měla na starost tvorbu programu a skupinku dětí do 13ti let. Je nekuřačka.Věnuje se sportu a hudbě - zpívá, hraje na kytaru a flétnu. /album/profily-nasich-babicek/fotka-jpg/ VLADIMÍRA- má 2 syny a je i babičkou.Pracovala dlouhá léta jako účetní, nyní je v důchodu.Má pedagogické minimum a kurz první pomoci. Hlídání dětí se věnuje již roky,má zkušenost i s postiženým chlapcem.Studuje univerzitu třetího věku a ráda cestuje.
/album/profily-nasich-babicek/monika-pincova-jpg/ MONIKA P- má dva syny a vystudovala obor Kadeřnice. V roce 2017 si udělala kurz Péče o dítě předškolního věku. Zkušenosti s hlídáním dětí má hlavně na základě praxe z uvedeného kurzu. Byla v MŠ, kde vytvářela dětem program. Je nekuřačka. /album/profily-nasich-babicek/rochova-foto-jpg/ NATÁLIE - vystudovala obor prodavačka, ale nyní pracuje v administrativě.S hlídáním dětí začala u sousedů, kde hlídala dvě děti. Pak už se jí ozývaly další rodiny, na základě dobrých referencí. Je nekuřačka a ráda kreslí.
/album/profily-nasich-babicek/ludmila-sistkova-foto-jpg/ LUDMILA - vystudovala SŠ - zdravotní sestra.Vychovala 4 děti a je babičkou čtyř vnoučat. Celý život pracovala ve zdravotnictví. Paní Ludmila působí v několika stálých rodinách a vykrývá i jednorázová hlídání.Jejím koníčkem jsou ruční práce /album/profily-nasich-babicek/foto-alena-v-jpg/ ALENA V - má 1 dítě a 2 vnoučata.Vystudovala ekonomii. Nyní je již v důchodu, ale dlouho pracovala v dětském domově, děti si brala i domů. Je nekuřačka, zajímá se čínskou medicínu, meditace. Ráda jezdí na koni, cvičí tai chi a cestuje.
/album/profily-nasich-babicek/eva-w-foto-jpg/ EVA W - má 3 děti.Před odchodem do důchodu působila 7 let v MŠ. Byla na pozici provozní,ale pomáhala také s péčí o děti. Zkušenosti má také z dětského koutku, kde hlídala i 7 dětí současně. Je nekuřačka, jejím velkým koníčkem je sport. /album/profily-nasich-babicek/foto-hnilickova-jitka-jpg/ JITKA H- má 3 děti a 4 vnoučata. Dlouhá léta podnikala,nyní je již v důchodu. Již 10 let se věnuje péči o děti, a také žehlení a úklidu. Má zkušenosti s dětmi od kojenců.Je nekuřačka. Ráda luští křížovky, chodí za kulturou a jezdí na výlety do přírody.
/album/profily-nasich-babicek/kveta-v-foto-jpg/ KVĚTOSLAVA - má 2 děti a dlouhá léta pracovala v nemocnici na plicním.Zkušenosti s dětmi má v rámci rodiny a přátel.Nyní se pravidelně stará o děti od 7 měsíců.Má kurz první pomoci, hovoří AJ a španělsky.Dříve jezdila závody rallye, nyní jako spolujezdec. /album/profily-nasich-babicek/fotografie-jpg/ DAGMAR -Vystudovala pedagog.fakultu a celý život pracovala jako učitelka pro 1.stupeň ZŠ.Je nekuřačka.Ráda tráví volné chvíle s manželem na chalupě. Často také navštěvuje divadla a čte. Ke každému dítěti přistupuje individuálně a umí si je rychle získat.
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>