Profily našich babiček...

/album/profily-nasich-babicek/kratoskova-jana-foto-jpg/ JANA - vystudovala strojařinu, ale momentálně se věnuje péči o dospělé klienty s autismem. Má 3 děti a 6 let působila v rodině, kde se starala o holčičku od jejich 2 let a pomáhala rodině s domácností. Má kurz 1. pomoci. Ráda sportuje a dělá ruční práce. /album/profily-nasich-babicek/foto-2-jpg/ JIŘINA - má 1 syna a 3 nevlastní vnoučata, o které se ráda stará a podniká s nimi výlety. Celý život pracovala ve zdravotnicví, vystudovala obor zdravotní sestra. Nyní je již v důchodu. Je nekuřačka. Mezi její zájmy patří zahrádka, historie, výlety.
/album/profily-nasich-babicek/jenickova-lucie-foto-jpg/ LUCIE - Má dvě děti a je středoškolsky vzdělaná. Vypomáhala v MŠ a v současné době hlídá děti v několika rodinách. Je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří příroda, četba, hudba, kultura a péče o děti. /album/profily-nasich-babicek/foto-cienciala-jpg/ IVANA C. - Má dvě děti a pracuje celý život ve zdravotnictví, včetně pediatrie. Zkušenosti má s dětmi od 6 ti měsíců, je aktivní řidička. Mezi její zájmy patří kultura a cestování. Ráda rodině pomůže i s žehlením.
/album/profily-nasich-babicek/foto-jana-cibulkova-jpg/ JANA C - vystudovala sociálně právní školu, má jednu dceru a vnuka, kteří žijí v zahraničí. Proto se ráda bude věnovat Vašim dětem. Hlídání dětí se věnuje již několik let. Je nekuřačka, její největší koníček je sport, cestování a vážná hudba /album/profily-nasich-babicek/enderle-foto-jpg/ BÁRA E.- vystudovala hotelovou školu, má jednu dcerku. Hlídání dětí se věnuje již delší čas. Zkušenosti má s dětmi od 6-ti měsíců. Ve volném čase tráví čas s dcerkou, jezdí na výlety, sportují.
/album/profily-nasich-babicek/fortova-eva-jpg/ EVA F. - vystudovala sociálně - právní školu. Má jednoho syna, dvě vnoučata. Je nekuřačka, ve volném čase se ráda věnuje ručním pracím a chodí na procházky. Vypomáhá v rodinách s nepravidelným hlídáním. /album/profily-nasich-babicek/pavla-hospodska-foto-jpg/ PAVLA H. - vystudovala elektrotechniku a celý život pracovala jako projektantka. Má 2 syny, 4 vnoučata, je nekuřačka. Soukromě hlídá v rodinách již 7 let. Má ráda hudbu, hraje na housle a kytaru, děti může také doučovat matematiku a češtinu.
/album/profily-nasich-babicek/foto-jpg/ MICHAELA H.- vystudovala hotelovou školu a již dva roky se věnuje úklidu v domácnostech a ve firmách. Ve volném čase nejraději sportuje - běhá a ráda si zajde do posilovny. Je nekuřačka. V rámci naší agentury pomáhá s úklidem v několika rodinách. /album/profily-nasich-babicek/foto-jpg1/ ANNA K. - Je v posledním ročník pedagogické fakulty, díky škole má praxi v MŠ a družinách ZŠ. Dále má zkušenost jako vedoucí na táborech, zkušenosti s dětmi má ve věku 3-12 let. Ráda vaří, cestuje a sportuje. Je nekuřačka.
/album/profily-nasich-babicek/matejkova-foto-jpg/ NATÁLIE M.- studuje mediální komunikaci. Zkušenosti s dětmi má jako vedoucí na dětských táborech a starala se také o děti v neziskové organizaci ve věku od 6 ti do 17 ti let. Hovoří anglicky, španělsky, hraje na flétnu, ráda tančí. Je nekuřačka. /album/profily-nasich-babicek/foto-kristyna-m-jpg1/ Kristýna M. - studuje OA, zkušenosti s dětmi má především z vlastní rodiny, a to od miminek do 10 ti let. Pomáhá s vyzvedáváním ze školy, doučováním. Ráda kreslí, je nekuřačka.
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>