AKTUALITY

13.9.2021

Vážení klienti, se začátkem školního roku vždy výrazně přibývá objednávek od rodičů. Může tak dojít k situaci, kdy nebudeme moci reagovat na Vaše zprávy ihned a že pro Vás nebudeme mít okamžitě volného člověka. Pokud uvažujete o poptávce po našich službách, doručuji kontaktovat nás v dostatečném předstihu. Každopádně uděláme vždy maximum proto, abychom Vám pomoc zajistili. Někdy umíme i zázraky na počkání :)  

12.8.2021

Od 14.8. - 18.8. máme dovolenou a po tuto dobu nebudeme na příjmu. Veškeré objednávky, dotazy a připomínky budeme komunikovat po tomto termínu. Od 19.8. tu pro Vás opět budeme v plné síle. Těšíme se na Vás a přejeme Vám i Vašim dětem nádherný a pohodový zbytek léta. 

14.7.2021

Momentálně rozšiřujeme náš tým a hledáme paní i pány se zájmem o dlouhodobou spolupráci a se zkušenostmi s hlídáním dětí. Pedagogické či zdravotní vzdělání a praxe v oboru výhodou.  Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.

1.6.2021

Upravili jsme pracovní dobu. Jsme tady pro Vás každý pracovní den v čase 9:00 - 17:00

24.2.2021 

Právě v tento den jsme pro Vás spustily po 6-ti letech naše nové webové stránky. Původní stránky prošly kompletní přestavbou. Věříme, že se Vám tady s námi bude líbit a nový web Vám poskytne přehledné a kompletní informace o naší činnosti. Pokud by Vám zde cokoliv chybělo, neváhejte nás kontaktovat