O NÁS

Ing. Hana Jurenová

zakladatelka projektu

K nápadu založit agenturu na hlídání dětí mě přivedla vlastní životní zkušenost. Bydlím v Praze, z Prahy však nepocházím. Rodiče ( a mé dceři prarodiče ) nám tady prostě chybí. Mezi mé nejkrásnější chvíle z dětství přitom patří právě ty, které jsem trávila s babičkou.

Jaké jsou Vaše vzpomínky z dětství? Vyrůstali jste také s báječnou babičkou? Moje přání je, ať něco podobného může zažít každé dítě.  I kdyby jen formou hlídání od "náhradní babičky". 


V čem je hlídání dětí zprostředkované naší agenturou jiné?

  • Nasloucháme Vám a Vašim potřebám. Proto jsme se postupem času rozhodly navázat spolupráci také se studentkami a pány. Všichni mají praxi s hlídáním dětí. Pánové se nám skvěle osvědčili při hlídání starších chlapců a báječně osvěžují náš dámský kolektiv.
  • Babičky mají ve většině případů své vlastní děti a vnoučata, tzn. životní přirozenou praxi. A co si budeme povídat, jsou prostě spolehlivé!
  • Velká část z našeho týmu má zdravotní či pedagogické vzdělání, dlouholetou praxi s hlídáním dětí, a také kurz první pomoci.
  • Všechny členy týmu pro Vás pečlivě vybíráme při osobním pohovoru. Před nástupem do rodiny je nutno doložit aktuální výpis z rejstříku trestů, potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti pro práci s dětmi a samozřejmostí je ověření referencí.
  • Neexistují u nás žádné výpovědní lhůty. Pokud hlídání přestanete potřebovat, prostě nám to oznámíte, a to je vše.
  • Vyúčtování zasíláme jednou měsíčně. Tím odpadá nutnost mít každé hlídání hotovost pro chůvu. Vše platíte pohodlně jednou měsíčně přes účet.
  • Individuální přístup ke každé rodině. Jsem tu pro Vás osobně. Ráda se s Vámi kdykoliv sejdu a proberu vše, co by Vás zajímalo. 

Naše agentura je pojištěna pro případ újmy na zdraví a odpovědnosti za škodu do výše 10 mil Kč u GENERALI ČESKÉ POJIŠŤOVNY.