O nás... 

Jsme dvě. Dvě zakladatelky, mámy malých dětí. K nápadu založit agenturu na hlídání dětí, navíc s hlídáním od pravých babiček, nás přivedla vlastní životní zkušenost. Obě bydlíme v Praze, ale ani jedna z Prahy nepochází. A babičky i dědové nám tady prostě chybí. 

Jste na tom podobně? Chybí Vašim dětem kontakt se starší generací? Nebo byste jen rádi svěřili své dítko někomu, kdo má už velké životní zkušenosti, zodpovědný přístup k životu, nebude od Vašich dětí pospíchat za zábavou a zároveň i protistranu obohatíte o kontakt s dětmi? 

Naší ambicí není vytvořit další velkou neosobní firmu na hlídání dětí, ale budeme se snažit o vysoce lidský, individuální přístup ke každé rodině a přitom si zachovat nadstandardní kvalitu služeb. 

 

V čem je hlídání dětí zprostředkované naší  agenturou jiné?

  • Babičky mají ve většině případů své vlastní děti i vnoučata tzn. životní přirozenou praxi. 
  • Velká část našich babiček má zdravotní či pedagogické vzdělání, dlouholetou praxi s hlídáním dětí, a také kurz první pomoci.
  • Všechny babičky jsou prověřené a důvěryhodné osoby, které pro Vás pečlivě vybíráme při osobním pohovoru. Dokládají aktuální výpis z rejstříku trestů, potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti pro práci s dětmi a samozřejmostí je ověření referencí. Vše je k dispozici k nahlédnutí.
  • Neexistují u nás žádné výpovědní lhůty. Pokud hlídání přestanete potřebovat, prostě nám to oznámíte, a to je vše.
  • Vyúčtování probíhá jednou měsíčně. Tím odpadá nutnost mít každé hlídání hotovost pro babičku. Vše platíte pohodlně jednou měsíčně přes účet.
  • MY jsme opravdu MY :) Za nikoho se neschováváme, ale jsme tu pro Vás osobně. Rády se s Vámi kdykoliv sejdeme a probereme vše, co by Vás zajímalo. Nebojte se ozvat s jakýmkoliv dotazem. Jsme tu  pro Vás a těšíme se na spolupráci!  

 

Naše agentura je pojištěna pro případ újmy na zdraví dítěte a odpovědnosti za škodu do výše 5 mil Kč!!!

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.