Reference

Jsme moc rády, když si rodiče najdou čas a dají nám zpětnou vazbu na námi odvedené služby. Zde Vám zkušenosti rodičů s naší agenturou chceme prezentovat. Samozřejmě je možné si všechny reference ověřit. Ještě jednou všem rodičům děkujeme, opravdu nás to vždy nesmírně potěší a věřte nebo ne.... ale tohle je tou největší odměnou a motivací :)
 
 
 • Paní Pavla s dcerou Aničkou 
Ještě jednou děkuji za rychlé zařízení hlídání me nemocné dcerky, nebylo jednoduché večer zajistit spolehlivé hlídaní na druhý den. Babička byla dochvilná, milá, hezky se o dcerku postarala a pohrála si s ní. Děti i já se těšíme na další spolupráci. 
 
 • Paní Blanka s dcerou Aničkou
Děkuji za rychlé a milé jednání. Spolehlivou paní na hlídání jsem před tím hledala hodně dlouho...
Díky vám máme báječnou "babičku", kterou si dcerka velmi oblíbila Emotikona smile 
Blanka a Anička.
 
 • Paní Monika s rodinou (zprostředkování paní na hlídání)
Byla jsem neskutečně spokojená, hlavně za rychlost při hledání paní, při mých náročných požadavcích, vstřícnost a ochotu, spolupráce byla opravdu výborná a vím, že v budoucnosti bych Vás znova oslovila a určitě doporučila.
 
 • Paní Michaela se synkem Matyášem (5 let)
Babičku Boženku mohu jen a jen doporučit. Náš malý ji miluje, posledni dobou neslyším o nikom jiném. Chce, aby ho hlídala i když ji zrovna nepotřebujeme :o) je plná elánu a energie!
 
V agentuře jsou prostě úúžasní mohu jen doporučit. Podařilo se jim najít babičku která je schopná vyhovět nám s našimi šíílenými požadavky. Dovolím si upozornit, že jsem před touto agenturou oslovila čtyři předchozí, žádná nám nebyla schopna vyhovět.
 
 • Paní Pavla s dcerkami Aničkou a Lucinkou (8 a 6 let) - hlídání v době nemoci

Paní Maruška byla skvělá, spolehlivá a děti nadšené, bude-li to možné, budeme ji na delší hlídání výrazně preferovat. Ještě jednou děkuji za zajištění. 

 • Paní Lucie s dcerkou Amálkou (2 roky)  - hlídání v době nemoci

Babička Jana byla báječná, dcera ji hned na začátku akceptovala a po 5 hodinách hlídání vypadala velmi spokojeně. Určitě nám paní Janu na další hlídání pošlete, když bude mít volný termín ;-)

 • Paní Naďa se synkem Sebastianem (4 roky) - doprovody do a ze školky

Malý si babičku Alenu velice oblíbil a má ji opravdu rád. Jsme s ní velice spokojeni.

 • Paní Monika Šmejkalová s rodinou

Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za přátelský až osobní přístup při hledání paní hospodyně, s kterou věřím budeme mít dobrou a dlouhodobou spolupráci. Je to už podruhé, co jsem vás oslovila a musím říct, že vaše rychlost při vyhledávání paní a dodržení požadavků, které jsou z mé strany náročné, opět nezklamala. Líbí se mi, že jste se mnou v neustálém kontaktu a informujete mě, v jaké fázi při hledání se nacházíte a ověřujete si další informace, aby paní byla co nejvíce dle mých představ.

Váš přístup se nedá srovnat s některými agenturami, kde hlavní otázky jsou posazené na financích a platbách, místo zájmu o to, jaké jsou mé potřeby při poptávání nové paní.

Mockrát děkuji.

 • Mrs.Mary Beth, syn Jamie (1 rok)

I just wanted to say Thank You for setting us up with Mrs Cizkova. We really love her, and Jamie has already learned a new word for his new favourite person: Teta!

Again, thank you very much!

 • Paní Daniela se synem Oldou (6 let), pravidelný ranní a odpolední doprovod 
 
Chtěla bych poděkovat za bezproblémové zajištění doprovodu našeho syna. Obě "babičky na hlídání" byly bezvadné a Olda si je oblíbil.
 • Paní Markéta, syn Michael (rok a půl)

“S agenturou Babičky na hlídání jsem byla velice spokojená. Přístup pracovnic agentury byl profesionální, příjemný a rychlý. Vždy nám doporučili babičky, se kterými jsem byli velmi spokojeni. Celkem jsme služby této agentury využili 3x a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Všem doporučuji! Markéta Wagnerová”

 • Paní Radka s dcerkou Sofinkou (3/4 roku)

Chtela jsem Vam zaroven podekovat za zprostredkovani pani Michaely. Michaela je velmi prijemna, moje dcera si ji oblibila a ja jsem rada, ze se nemusim strachovat, jestli o Sofinku bude dobre postarano. Michaela je akcni, hodne bere Sofinku ven, je velmi opatrna, ale hlavne ma dar pracovat s detmi :)

Ted Michaelu asi nebudu vyuzivat tak casto, jako v kvetnu, protoze nemam naplanovano tolik veci, ktere bych nemohla delat se Sofinkou, takze ji vyuziji jen obcas kvuli praci nebo kdyz si budu muset potrebovat neco zaridit.

Jeste jednou Vam dekuji, Michaela prisla jako strazny andel ve chvili, kdy jsem to opravdu potrebovala a opravdu jsem si potrebovala od dcery trochu vydechnout :)

 • Paní Lenka, dcerky Terezka a Eliška (4 roky a jeden rok)

Jsem hrozne nadsena z babicky pani Jany D....je fakt vic nez uzasna...nabídla mi ze by mi pohlidala Terezku i ten tyden az se vrati z dovolené ...hrozne me to potesilo... kdyby bylo mozne jeste ut 27. a ct 29.6. a po 3. a ut 4.7....ale nevim zda se ji bude chtit... nejak jsme se bavily spolu o pravidelnem.hlidani ale naznacovala ze hlida asi jen jako výpomoc nez pravidelne...ale uprimne bych ji brala hned vsemi 10ti prsty a i 10ti prsty u nohou...:-) je fakt bajecna..vyborna babicka...vychvaluji do nebe.

 • Paní Jana, děti Adámek a Matěj ( 4 roky a 2 měsíce)

S pan Jitkou jsme velice spokojeni! Opravdu jsem odchazela od deti s klidnym pocitem ze ona se o ne perfektne postara! Mela jste pravdu :-) Moc Vám děkuji!

 • Paní Lucie, dcera Mia ( 14 měsíců)

Po nekolika tydnech Vam davam vedet, ze mame dokonalou chuvu. Mia je do ni uplne zamilovana (kompletni zvykani trvalo pouze tri dny, vice nebylo vubec treba) a 3 dny v tydnu se z prace vracim ke spokojenemu, cistemu a zcela vysmatemu diteti. Takze i mne se skvele pracuje, muzu byt naprosto klidna a soustredit se na zakazniky.

 • Paní Andrea, dcera Karolínka (ročník 2013)

Ráda bych Vám poděkovala za zajištění hlídání minulý týden paní Vladimírou. Hlídání celý týden proběhlo v pořádku, paní vždy přišla o chvilku dříve. Byla moc fajn, dcerka byla spokojená.

Takovouto službu jsme využili poprvé, já jsem se trochu bála, jak to dcera přijme, paní Vladimíra to s ní zvládla moc dobře.
 
 • Paní Andrea, SOS hlídání

Moc Vám děkuji, dnes jste mi opravdu moc pomohli. Slečna byla moc fajn, dcerka ani nechtěla jít spát.

 • Paní Petra, dcerka Kristýnka (ročník 2009)

Paní Hanka je velice milá a příjemná dáma. Brzy si získala mou naprostou důvěru a Kristýnka si ji stejně rychle oblíbila. Jsem opravdu spokojená a klidná, když vím, že má dcera je v dobrých rukách. Moc Vám děkuji za zprostředkování takové fajn babičky. 

 

 
 
Chtěla bych poděkovat za bezproblémové zajištění doprovodu našeho syna. Obě "babičky na hlídání" byly bezvadné a Olda si je oblíbil