NÁŠ TÝM

Nejkrásnější vzpomínky z našeho dětství patří babičce. Proto základnu našeho týmu tvoří právě báječné "náhradní babičky".

Postupem času jsme i díky Vašim postřehům rozšířily spolupráci s mladými studentkami a pány, kteří mají praxi s dětmi. Pánové se nám osvědčili převážně u hlídání starších chlapců, kteří k sobě mají parťáka. Současná sestava týmu se nám výborně osvědčila a každá rodina má šanci si najít pro sebe to pravé. Samozřejmostí jsou u nás bezplatné seznamovací schůzky, které probíhají ještě před začátkem spolupráce.

Respektujeme právo na soukromí, proto zde nenajdete všechny členy týmu. 

Helena

Má 2 děti a celkem 7 vnoučat, kterým se ráda věnuje. Kromě praxe z rodiny hlídala i přes agenturu, kde pečovala o děti od několika měsíců do 6-ti let. Je nekuřačka a vždy v dobré náladě. Celý život pracovala v knihkupectví a četba je její koníček.

Marta

Deset let jezdila na dětské tábory jako vedoucí. Také vedla kurzy plavání, kde absolvovala kurz první pomoci. Je nekuřačka. Má ráda cestování, křížovky, přírodu. U nás působí již od začátku naší existence. Má svou stálou rodinu, plus pokrývá různá nárazová hlídání. U rodin je velmi oblíbená.

Katka

Vystudovala ekonomii a momentálně podniká jako účetní a realitní makléřka. Protože miluje děti, ale sama není babičkou, ráda věnuje svůj volný čas právě hlídání dětí. Je nekuřačka a mezi její zájmy patří četba, příroda a péče o děti.

Jana

Má dvě děti a tři vnoučata, je nekuřačka. Pracovala dlouhá léta v personalistice, ale nyní je již v důchodu. Praxi s hlídáním dětí má přes naši agenturu, kde zajišťuje pravidelné hlídání. Mezi její zájmy patří lyže, zahrada a křížovky

Hanka

Vychovala dvě děti a má dvě vnučky, kterým se ráda věnuje. Ovládá anglický a ruský jazyk, má kurz první pomoci. Pracovala 15 let jako referentka, nyní je již v důchodu. Je nekuřačka a velmi ráda sportuje, čte a věnuje se ručním pracím.

Jitka

Má 3 děti a 4 vnoučata. Dlouhá léta podnikala, nyní je již v důchodu. Již 10 let se věnuje péči o děti, a také žehlení a úklidu. Má zkušenosti s dětmi od kojenců. Je nekuřačka. Ráda luští křížovky, chodí za kulturou a jezdí na výlety do přírody.

Zuzana

Má tři děti, zkušenost s dětmi jako učitelka ZŠ. Dělala vedoucí na táborech a vedla různé kurzy. Děti hlídala také v zahraničí. Mezi její zájmy patří sport, příroda, vaření a dělá instruktorku lyžování.

Lucka

Má dvě děti a je středoškolsky vzdělaná. Vypomáhala v MŠ a v současné době hlídá děti v několika rodinách. Je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří příroda, četba, hudba, kultura a péče o děti.

Dagmar

Má dvě děti a je nekuřačka. Vystudovala ekonomii, před odchodem do důchodu pracovala na finančním úřadě. Praxi s hlídáním dětí má hlavně od vlastních vnoučat a pravidelně hlídá v jedné rodině. Ráda sportuje a cestuje.

Ladislava

Vystudovala žurnalistiku a celý život v tomto oboru pracovala. Vytvářela pořady pro děti nebo o historii. Má dvě děti, nyní je již v důchodu. Protože chtěla i tento čas trávit smysluplně, rozhodla se pro hlídání dětí a jejich doučování.

Marie


Usměvavá babička, která má celoživotní zkušenosti s dětmi. Vystudovala zdravotní školu. Za svůj život pracovala v kojeneckém ústavu, v jeslích, v porodnici, ozdravovně i dětském domově. Má kurz první pomoci, studuje univerzitu třetího věku.

Jana

Vystudovala strojařinu, ale momentálně se věnuje péči o dospělé klienty s autismem. Má 3 děti a 6 let působila v rodině, kde se starala o holčičku od jejich 2 let a pomáhala rodině s domácností. Má kurz 1. pomoci. Ráda sportuje a dělá ruční práce.

Jitka


Má dvě dcery a 3 vnoučata, kterým se pravidelně věnuje. Vystudovala fyzioterapii a tomuto oboru se věnovala v Domově seniorů, také pracovala v rehabilitačním středisku. Roky jezdila na dětské tábory jako zdravotník. Její zájmy - jóga, cestování.

Honza

Vystudoval elektroenergetiku, pracoval v IT, ale postupně směřoval k práci s dětmi. Absolvoval kurz Péče o děti 0-15 let. Zkušenosti má z MŠ, jako vedoucí táborů, hlídal děti v rodinách. Nyní pracuje v Klokánku. Zajímá se o PC a offroad.

Běla

Je studentkou Sociálně právní školy. Zkušenosti s hlídáním má bohaté. Od hlídání v rámci vlastní rodiny, soukromě v rodinách, až po praxi s handicapovanými dětmi. Má ráda sport, hudbu, četbu, dobročinnost. Je nekuřačka.

Vlaďka

Má 2 syny a je i babičkou. Pracovala dlouhá léta jako účetní, nyní je v důchodu. Má pedagogické minimum a kurz první pomoci. Hlídání dětí se věnuje již roky, má zkušenost i s postiženým chlapcem. Studuje univerzitu třetího věku a ráda cestuje.

Ingrid

Ingrid u nás působí již několik let.  Studovala Manatement zdravotních a sociálních služeb. Pracovala jako učitelka na ZŠ, jezdila s dětmi na letní tábory a hlídá také soukromě v rodinách. Má dvě děti. Umí NJ, AJ, RUS. Má kurz první pomoci, je nekuřačka.  

Karolína

Studuje OA, vybrané předměty v AJ. Jejím snem je odletět studovat do Ameriky. S dětmi má praxi od miminek, hlídala soukromě v rodinách a má 4 sourozence, nejmladší má rok. Moc ráda se jim věnuje. Je nekuřačka, může pomoci také s doučováním.

Jitka

Je matkou 2 synů a má 4 vnoučata, kterým se ráda a pravidelně věnuje. Vystudovala jazyky, ale 35 let pracovala jako účetní na UK. Je nekuřačka. Jelikož hraje na housle, může v této oblasti i děti doučovat. Mezi její záliby patří zahrádka, divadlo.

Dominik

Vystudoval hotelnictví a cestovní ruch, momentálně hraje profesionálně fotbal. Zkušenosti s dětmi má jako animátor v penzionu, kde se staral o děti od batolat do 10-ti let. V současnosti se věnuje také individuálnímu tréninku dětí. Mluví plynule anglicky a domluví se také španělsky.

Hanka

Vystudovaná kuchařka, máma 2 dětí a několikanásobná babička. V současné době již v důchodu. 12 let pracovala v MŠ, kde vařila, ale také pomáhala ráno s péčí o děti. Jezdila s nimi také na výlety. Mezi její koníčky patří fitko, četba, vážná hudba.

Eva

Má jednoho syna a je již babičkou. Celý život pracovala na úvěrovém oddělení jedné stavební spořitelny a jako účetní. Nyní je již v důchodu. Již několik let se věnuje hlídání dětí a úklidu. Práce s dětmi ji moc baví a naplňuje. U rodin je oblíbená.

Ivana

Naše babička Ivana je matkou dvou dětí a vystudovanou průmyslovou módistkou Vždy ji to táhlo k hudbě. Hraje na klavír, věnuje se zpěvu a můžete ji také zahlédnout v TV. Ráda se účastní natáčení různých pořadů. Zatím ještě není babičkou a tak si hlídání dětí užívá u nás.  

Míša

Naše specialistka na úklid. Je vyučená v oboru kuchař čísník, několik let se tomu věnovala. K tomu se věnovala úklidu ve firmách i domácnostech. Poté začala pracovat ve sportovním zařízení, kde měla na starost sauny. Miluje sport, běh, posilovnu. Spolupracuje s námi od roku 2019.

Monika

Naše další specialistka na úklid. Monika studuje VOŠ Publicistiky. Ráda by se v budoucnu věnovala produkci. U nás se věnuje úklidu domácností a okrajově hlídání dětí. Praxi s dětmi má především z vlastní rodiny a z okruhu svých známých. Monika je velmi pečlivá, rodiny jsou s její prací maximálně spokojené. Je nekuřačka a její největší koníček jsou koně. 

Laura

Laura je studentkou Pedagogické fakulty UK a jejím snem je být paní učitelkou. Dětem se věnuje již několik let jako vedoucí příměstských táborů, kde zajišťuje a připravuje program pro 25 dětí. Hlídá děti v rodinách a věnuje se také doučování. Mluví anglicky a francouzsky, je nekuřačka. Mezi její koníčky patří zpěv, historie, sport - závodně dělala atletiku. Dětem se ráda aktivně věnuje a rozvíjí je v různých oblastech.

Daša

Daša pochází se Slovenska, ale už léta žije v České republice. Vystudovala Obchodní akademii a po studiu pracovala v různých korporátních firmách. V práci využívala často angličtinu, kterou ovládá výborně a tak nemá problém hlídat v cizojazyčných rodinách. Hlídání dětí se věnuje intenzivně od roku 2020. V této práci našla smysl a ráda by se tomu věnovala i nadále. Ve volném čase se věnuje seberozvoji a ráda tráví čas v přírodě.

Karolína

Karolína vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku a je čerstvou studentkou UK - Učitelství pro MŠ. Praxi s dětmi má z dob studia, kdy každý rok působila v mateřských školkách po dobu praxe a dochází také brigádně do soukromé MŠ, kde se stará o skupinku 15ti dětí. Je nekuřačka, hraje na klavír a flétnu. Na tyto nástroje může děti také doučovat. Ráda sportuje a tráví čas v přírodě.