NÁŠ TÝM

Nejkrásnější vzpomínky z našeho dětství patří babičce. Proto základnu týmu tvoří právě báječné "náhradní babičky".

Postupem času jsme i díky Vašim postřehům rozšířily spolupráci s mladými studentkami a pány, kteří mají praxi s dětmi. Pánové se nám osvědčili převážně u hlídání starších chlapců, kteří k sobě mají parťáka. Současná sestava týmu se nám výborně osvědčila a každá rodina má šanci si najít pro sebe to pravé. Před začátkem pravidelné spolupráce nabízíme možnost nezávazné seznamovací schůzky zdarma.

Respektujeme právo na soukromí, proto zde nenajdete všechny členy týmu. 

Pavla

Pavla pracovala celý život jako projektantka, ale v důchodu se našla v hlídání dětí. Dětem se věnuje už několik let. Kromě hlídání zajišťuje doprovody dětí na kroužky, a také doučování. Doučuje především matematiku a češtinu. Je nekuřačka, ráda čte, miluje hudbu, koncerty. Sama hraje na flétnu a kytaru. 

Ivana

Ivana vystudovala SŠ zdravotní a pracuje jako zubní instrumentářka. Občasně vypomáhá také na dětské pediatrii. Má dvě děti a kromě vlastní rodiny hlídala v rodinách děti ve věku od 6 měsíců. Je aktivní řidička, domluví se anglicky. Zajímá se o kulturu a ráda cestuje. 

Hanka

Paní Hanka pochází ze Slezska, ale od roku 2009 žije v Praze, kde pomáhá příteli s organizací vystoupení pro děti v MŠ a ZŠ. Společně mají celkem 8 vnoučat, kterým se rádi a často věnují. Hanka je nekuřačka, aktivní řidička. Ve svém volném čase se ráda věnuje pejskovi a sportuje. Vystudovala obor textilní chemie a momentálně je už v důchodu. 

Karolína

Karolína vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku a je čerstvou studentkou UK - Učitelství pro MŠ. Praxi s dětmi má z dob studia, kdy každý rok působila v mateřských školkách po dobu praxe a dochází také brigádně do soukromé MŠ, kde se stará o skupinku 15ti dětí. Je nekuřačka, hraje na klavír a flétnu. Na tyto nástroje může děti také doučovat. Ráda sportuje a tráví čas v přírodě. 

Daša

Daša pochází se Slovenska, ale už léta žije v České republice. Vystudovala Obchodní akademii a po studiu pracovala v různých korporátních firmách. V práci využívala často angličtinu, kterou ovládá výborně a tak nemá problém hlídat v cizojazyčných rodinách. Hlídání dětí se věnuje intenzivně od roku 2020. V této práci našla smysl a ráda by se tomu věnovala i nadále. Ve volném čase se věnuje seberozvoji a ráda tráví čas v přírodě.

Laura

Laura je studentkou Pedagogické fakulty UK a jejím snem je být paní učitelkou. Dětem se věnuje již několik let jako vedoucí příměstských táborů, kde zajišťuje a připravuje program pro 25 dětí. Hlídá děti v rodinách a věnuje se také doučování. Mluví anglicky a francouzsky, je nekuřačka. Mezi její koníčky patří zpěv, historie, sport - závodně dělala atletiku. Dětem se ráda aktivně věnuje a rozvíjí je v různých oblastech.

Monika

Naše specialistka na úklid. Monika studuje VOŠ Publicistiky. Ráda by se v budoucnu věnovala produkci. U nás se věnuje úklidu domácností a okrajově hlídání dětí. Praxi s dětmi má především z vlastní rodiny a z okruhu svých známých. Monika je velmi pečlivá, rodiny jsou s její prací maximálně spokojené. Je nekuřačka a její největší koníček jsou koně. 

Míša

Naše další specialistka na úklid. Je vyučená v oboru kuchař - čísník, několik let v tomto odvětví také pracovala. K tomu se věnovala úklidu v různých firmách i domácnostech. Poté začala pracovat ve sportovním zařízení, kde měla na starost sauny. Miluje sport, běh, posilovnu. Spolupracuje s námi od roku 2019.

Ivana

Naše babička Ivana je matkou dvou dětí a vystudovanou průmyslovou módistkou. Vždy ji to táhlo k hudbě. Hraje na klavír, věnuje se zpěvu a můžete ji také zahlédnout v TV. Ráda se účastní natáčení různých pořadů a zpívá veřejně. Zatím ještě není babičkou a tak si hlídání dětí užívá u nás.  

Eva

Má jednoho syna a je již babičkou. Celý život pracovala na úvěrovém oddělení jedné stavební spořitelny a jako účetní. Nyní je již v důchodu. Již několik let se věnuje hlídání dětí a úklidu. Práce s dětmi ji moc baví a naplňuje.  

Hanka

Vystudovaná kuchařka, máma 2 dětí a několikanásobná babička. V současné době již v důchodu. 12 let pracovala v MŠ, kde vařila, ale také pomáhala ráno s péčí o děti. Jezdila s nimi také na výlety. Mezi její koníčky patří fitko, četba, vážná hudba

Jitka

Je matkou 2 synů a má několik vnoučat, kterým se ráda a pravidelně věnuje. Vystudovala jazyky, ale 35 let pracovala jako účetní na UK. Je nekuřačka. Jelikož hraje na housle, může v této oblasti i děti doučovat. Je vstřícná, spolehlivá a ochotná vždy pomoci. U rodin je velmi oblíbená. Mezi její záliby patří zahrádka, divadlo. 

Ingrid

Ingrid vystudovala Management zdravotních a sociálních služeb a s naší agenturou spolupracuje již několik let. Dříve pracovala jako učitelka na ZŠ, jezdila s dětmi na letní tábory a hlídá také soukromě v rodinách. Má dvě děti. Zvládá péči o děti všech věkových kategorií. Zajišťuje pravidelné i nárazové hlídání. Umí NJ, AJ, RUS. Má kurz první pomoci a je nekuřačka. 

Vlaďka

Má 2 syny a je i babičkou. Pracovala dlouhá léta jako účetní, nyní je v důchodu. Má pedagogické minimum a kurz první pomoci. Hlídání dětí se věnuje již roky, má zkušenost i s postiženým chlapcem. Studuje univerzitu třetího věku a velmi ráda cestuje. 

Běla

Je studentkou Sociálně právní školy. Zkušenosti s hlídáním má bohaté. Od hlídání v rámci vlastní rodiny, soukromě v rodinách, až po praxi s handicapovanými dětmi. Má ráda sport, hudbu, četbu, dobročinnost. Je nekuřačka

Jitka

Má dvě dcery a několik vnoučat, kterým se pravidelně a ráda věnuje. Vystudovala fyzioterapii a tomuto oboru se věnovala dlouhá léta v Domově seniorů. Také pracovala v rehabilitačním středisku. Roky jezdila na dětské tábory jako zdravotník. Mezi její zájmy patří - jóga, cestování.

Marie

Usměvavá babička, která má celoživotní zkušenosti s dětmi. Vystudovala zdravotní školu. Za svůj život pracovala v kojeneckém ústavu, v jeslích, v porodnici, ozdravovně i dětském domově. Má kurz první pomoci, studuje univerzitu třetího věku. V naší agentuře má zkušenost s dětmi všech věkových kategorií.  

Ladislava

Vystudovala žurnalistiku a celý život v tomto oboru pracovala. Vytvářela pořady pro děti nebo o historii. Má dvě děti, nyní je již v důchodu. Protože chtěla i tento čas trávit smysluplně, rozhodla se pro hlídání dětí a jejich doučování. Je velmi spolehlivá a děti si umí snadno získat. 

Dagmar

Paní Dagmar má dvě děti a je nekuřačka. Vystudovala ekonomii, před odchodem do důchodu pracovala na finančním úřadě. Praxi s hlídáním dětí má hlavně od vlastních vnoučat a pravidelně hlídá v jedné rodině. Ráda sportuje a cestuje.

Zuzana

Má tři děti a celoživotní zkušenost s dětmi jako učitelka ZŠ. Dělala vedoucí na táborech a vedla různé kurzy. Děti hlídala také v zahraničí. Mezi její zájmy patří sport, příroda, vaření a dělá instruktorku lyžování. Je velmi spolehlivá a dovedla si bez problémů získat i autistického chlapce.

Jitka

Má 3 děti a několik vnoučat. Dlouhá léta podnikala, nyní je již v důchodu. Již více než 10 let se věnuje péči o děti, a také žehlení a úklidu. Má zkušenosti s dětmi od kojenců. Je nekuřačka. Ráda luští křížovky, chodí za kulturou a jezdí na výlety do přírody. 

Hanka

Má dvě děti a je několikanásobnou babičkou. Vnoučatům se ráda věnuje. Ovládá anglický a ruský jazyk, má kurz první pomoci. Pracovala 15 let jako referentka, nyní je již  několik let v důchodu. Je nekuřačka a velmi ráda sportuje, čte a věnuje se ručním pracím. 

Jana

Má dvě děti a několik vnoučat.  Je nekuřačka. Pracovala dlouhá léta v personalistice, ale nyní je již delší čas v důchodu. U nás působí již několik let, má zkušenosti s dětmi všech věkových kategorií. Zajišťuje v rodinách pravidelné hlídání a pomáhá nám také s nárazovými objednávkami. Je velmi spolehlivá a ochotna pomoci. Mezi její zájmy patří lyže, zahrada a křížovky 

Katka

Kateřina vystudovala ekonomii a momentálně podniká jako účetní a realitní makléřka. Protože miluje děti, ale sama není babičkou, ráda věnuje svůj volný čas právě hlídání dětí.  V rodinách je oblíbená pro svůj pozitivní přístup a spolehlivost. Zajišťuje nejčastěji podvečerní a večerní hlídání dětí. Je nekuřačka a mezi její zájmy patří četba, příroda a péče o děti. 

Helena

Má 2 děti a několik vnoučat, kterým se ráda věnuje. Praxi s dětmi má z vlastní rodiny a u nás  působí již několik let. Má svou stálou rodinu, kde se stará o dvě děti. Je nekuřačka, naprosto spolehlivá a vždy v dobré náladě. Zvládá bez problémů děti všech věkových kategorií. Celý život pracovala v knihkupectví a četba je stále její velký koníček.

Iva 

Iva pochází z Moravy, ale momentálně studuje v Praze VŠ hotelovou, obor hotelnictví a management. Zkušenosti s dětmi má především z vlastní rodiny, kdy hlídala své bratrance a sestřenice. Protože s dětmi tráví čas ráda, rozhodla se pro spolupráci s naší agenturou. Je nekuřačka a mezi její koníčky patří focení, pečení, vaření. Ráda tráví čas se svou rodinou a přáteli. 

Bára

Bára vystudovala obor Cukrář a k tomu akreditované studium  Základy pedagogiky. Pracovala vždy v oboru gastronomie. Momentálně pracuje na HPP v kavárně jako vedoucí směny. U nás působí ve dnech, kdy má volno a věnuje se péči o domácnosti klientů - úklidu a žehlení. Bára je nekuřačka, mluví anglicky. Rodiny na ní oceňují spolehlivost a pečlivost.